Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Summary
gl: Resumo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: People
gl: Persoas
