Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: People
gu: લોકો
