Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: People
hr: Korisnici
