Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Groups
hu: Csoportok

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Summary
hu: Összegzés

en: Site name
hu: A webhely neve

en: People
hu: Emberek

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Websites
hu: Webhelyek

en: Places
hu: Helyek
