Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Groups
is: Hópar

en: Type
is: Gerð

en: Settings
is: Stillingar

en: Summary
is: Samantekt

en: Site name
is: Nafn vefs

en: People
is: Notendur
