Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Groups
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Summary
ja: 概要

en: Site name
ja: サイト名

en: People
ja: ユーザー

en: Websites
ja: ウェブサイト

en: Open Graph meta tags
ja: オープングラフメタタグ

en: Configure meta tags for Facebook sharing.
ja: Facebook向けのメタタグを設定します。
