Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: People
lt: Žmonės
