Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: People
lv: Cilvēki
