Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Site name
ms: Nama laman web

en: People
ms: Orang
