Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Groups
nn: Grupper

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Summary
nn: Samandrag

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: People
nn: Folk
