Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Groups
pt: Grupos

en: Type
pt: Tipo

en: Settings
pt: Configurações

en: Summary
pt: Resumo

en: Site name
pt: Nome do site

en: People
pt: Pessoas

en: Activities
pt: Atividades

en: Organizations
pt: Organizações

en: Businesses
pt: Negócios

en: Places
pt: Lugares

en: Products and Entertainment
pt: Produtos e Entretenimento
