Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Groups
ro: Grupuri

en: Type
ro: Tip

en: Settings
ro: Setări

en: Summary
ro: Sumar

en: Site name
ro: Numele sitului

en: People
ro: Persoane

en: Activities
ro: Activități
