Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: People
sk: Používatelia
