Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Summary
te: సారాశం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: People
te: ప్రజలు
