Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: People
th: บุคคล
