Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Groups
uk: Групи

en: Type
uk: Тип

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: Site name
uk: Назва сайту

en: People
uk: Люди

en: Activities
uk: Діяльності

en: Organizations
uk: Організації

en: Thumbnail image
uk: Зображення-мініатюра

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Open Graph meta tags
uk: Мета-теґи Open Graph

en: Enable for the following content types
uk: Увімкнути для наступних типів матеріалів

en: Businesses
uk: Бізнесові

en: Places
uk: Місця

en: Products and Entertainment
uk: Товари та розваги
