Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام
