Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Summary
az: Xülasə

en: Site name
az: Sayt adı

en: People
az: İnsan
