Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Groups
hi: समूह

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Summary
hi: सारांश

en: Site name
hi: साइट नाम

en: People
hi: कर्मचारी
