Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Groups
it: Gruppi

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Summary
it: Sommario

en: Site name
it: Nome del sito

en: People
it: Persone

en: Activities
it: Attività
