Open Graph meta tags (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: People
my: လူများ
