Open Graph meta tags (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: Summary
tr: Özet

en: Site name
tr: Site adı

en: People
tr: Kişiler
