Open Graph meta tags (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Other
hu: Egyéb

en: Postal code.
hu: Irányítószám

en: Phone number.
hu: Telefonszám.

en: Fax number.
hu: Fax szám
