Open Graph meta tags (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Other
ja: その他

en: Fax number.
ja: FAX番号。

en: Open Graph meta tags
ja: オープングラフメタタグ
