Open Graph meta tags (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Other
nl: Andere

en: Thumbnail image
nl: Miniatuurafbeelding

en: Email address.
nl: E-mailadres
