Open Graph meta tags (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Other
uk: Інше

en: Thumbnail image
uk: Зображення-мініатюра

en: Fax number.
uk: Номер факсу.

en: Open Graph meta tags
uk: Мета-теґи Open Graph
