Open Graph meta tags (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Other
ca: Altres

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Open Graph meta tags
ca: Metadades per l'Open Graph
