Open Graph meta tags (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Other
ru: Другое

en: Features
ru: Особенности

en: Thumbnail image
ru: Миниатюра изображения

en: Open Graph meta tags
ru: Open Graph мета-теги

en: Email address.
ru: Адрес электронной почты.
