Open Graph meta tags (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Other
et: Muu

en: Features
et: Omadused

en: Thumbnail image
et: Pisipilt
