Open Graph meta tags (7.x-2.0-beta3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Other
de: Weitere

en: Postal code.
de: Postleitzahl.

en: Thumbnail image
de: Miniaturansicht

en: Open Graph meta tags
de: Open-Graph-Meta-Tags

en: Email address.
de: E-Mail Adresse.
