Open Graph meta tags (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Other
es: Otro(s)

en: Features
es: Características

en: Thumbnail image
es: Miniatura de imagen

en: Open Graph meta tags (e.g. for Facebook sharing)
es: Meta tags de Open Graph (ej. para compartir en Facebook)

en: Open Graph meta tags
es: Meta tags de Open Graph

en: Adds Open Graph meta tags to node pages for better social network sharing (e.g. http://developers.facebook.com/docs/share)
es: Añade Open Graph meta tags en nodos para mejorar su uso en redes sociales(Véase http://developers.facebook.com/docs/share)

en: Open Graph Location tags
es: Open Graph tags de localización

en: Here you can specify the contact information.
es: Aquí puede indicar la información de contacto.
