Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (304 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Image size
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚད།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Explanation or submission guidelines
dz: གསལ་བཤད་ཡང་ན་ཞུ་འབུལ་གྱི་ལམ་སྟོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Picture
dz: པར།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
dz: གདམ་ཁ་ཅན།དཀར་ཆག་ནང་རྣམ་གྲངས་ལྗིད་ཅན་ཚུ་འཁྱུད་གཞོང་ནི་དང་རྣམ་གྲངས་ཡང་བ་ཚུ་མགོའི་ཉེ་འདབས་གནས་ས་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Submit @name
dz: @name ཕུལ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Public registrations
dz: མི་མང་གི་  ཐོ་བཀོད་ཚུ།

en: Only site administrators can create new user accounts.
dz: ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོངས་པ་རྐྱངམ་ཅིག་གིས་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་གི་  རྩིས་ཐོ་འདི་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Poll duration
dz: འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་དུས་ཡུན།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Recent posts
dz: ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Default front page
dz: སྔོན་སྒྲིག་མདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
dz: ཌུ་པཱལ་འགྲུལ་ལམ་བཟུམ་སྦེ་གྱལ་རེ་ལུ་ཤོག་ལེབ་གཅིག་བཙུགས། '*'ཡིག་འབྲུ་དེ་ཝའིལ་ཀཌི་ཅིག་ཨིན། དཔེར་ན་འགྲུལ་ལམ་ཚུ་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་'%blog'དང་  རང་དོན་ཝེབ་དྲན་དེབ་ག་རའི་དོན་ལུ་ %blog-wildcard དང་གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་%frontཨིན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Titles only
dz: མགོ་ཡིག་རྐྱངམ་ཅིག།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
dz: བདག་སྐྱོངས་པའི་གནང་བ་དགོཔ་མེད་པར་  བལྟ་སྤྱོད་པ་ཚུ་གིས་  ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་དེ་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Existing system path
dz: རིམ་ལུགས་འགྲུལ་ལམ་ཡོད་མི།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: !date by !username
dz: %username གིས་ !date

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Length of trimmed posts
dz: རྩེ་སྙོམས་ཡོད་པའི་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་རིང་ཚད།

en: 200 characters
dz: ༢༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 400 characters
dz: ༤༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 600 characters
dz: ༦༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 800 characters
dz: ༨༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 1000 characters
dz: ༡༠༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 1200 characters
dz: ༡༢༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 1400 characters
dz: ༡༤༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 1600 characters
dz: ༡༦༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 1800 characters
dz: ༡༨༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: 2000 characters
dz: ༢༠༠༠ ཡིག་འབྲུ་ཚུ།

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་ནང་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་པའི་   ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་མང་མཐའི་གྲངས།   ཌུ་པཱལ་འདི་གིས་པར་ལེན་རིངམོ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ག་འདི་རྩེ་སྙོམ་དགོ་ནི་ཨིན་  འདི་གཏན་འབེབས་བཟོ་ནི་ལུ་  སྒྲིག་སྟངས་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།  ཨེཀསི་ཨེམ་ཨེལ་ཤོག་ཀུ་བཙུགས་ནི་ལ་སོགས་པ་ཚུ་ནང་ ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ད་  འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་འདི་འཁྲུལ་བ་མེད་པར་  ཊི་སརསི་སྦེ་ལག་ལེན་འཐབཔ་ཨིན།  ཊི་སརསི་ལྕོགས་མིན་བཟོ་ནི་ལུ་ 'ཚད་མེདཔ་' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།   སྒྲིག་སྟངས་འདི་གིས་ནང་དོན་གསརཔ་ ཡང་ན་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་རྐྱངམ་གཅིག་གནོད་ནི་དང་   ཡོད་བཞིན་པའི་ནང་དོན་མི་གནོད་ནི་ཨིནམ་དྲན་འཛིན་འབད།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: The name used to indicate anonymous users.
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ་ཚུ་བརྡ་སྟོན་ནི་ལུ་  ལག་ལེན་འཐབ་དོ་ཡོད་པའི་མིང་།

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་ལས་  ཁྱིམ་གྱི་ཤོག་ལེབ་ཀྱིས་  ནང་དོན་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན། ངེས་བདེན་མེད་པ་ཅིན་ "node" གསལ་བཀོད་འབད།

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: Hot topic threshold
dz: གནད་དོན་ཚ་བ་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Topics per page
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts - most active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་ཆེ་ཤོས་དང་པམ།

en: Posts - least active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་དང་པམ་ཉུང་ཤོས།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: !a comments per page
dz: !a ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Account information
dz: རྩིས་ཐོའི་བརྡ་དོན།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: Default picture
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་ པར།

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
dz: པར་གྱི་སྲོལ་སྒྲིག་  སེལ་འཐུ་མ་འབད་བར་ཡོད་མི་  ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་  པར་གྱི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།  ག་ལུ་ཡང་ སྟོངམ་མ་བཞག

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: and
dz: དང་

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།

en: Depends on: !dependencies
dz: བརྟེན་ནི་: !རྟེན་འབྲེལ་

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།

en: Original text
dz: ཚིག་ཡིག་ངོ་མ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: Enable or disable the display of certain page elements.
dz: ཤོག་ལེབ་ཆ་ཤས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་བཀྲམ་སྟོན་འདི་  ལྕོགས་ཅན་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
dz: ཁྲིམས་འགལ་གདམ་ཁ་འདི་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད།  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་འདི་ལུ་ འབྲེལ་བམཛད་གནང་།

en: Illegal choice %choice in !name element.
dz: !nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་!choice

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: Edit string
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཞུན་དག་འབད་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།

en: Must users preview posts before submitting?
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་ཞུ་འབུལ་མ་འབད་བའི་ཧེ་མ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ངེས་པར་མངོན་ལྟ་འབད་དགོ?

en: Already added languages
dz: ཧེ་མ་ལས་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་ཚུ།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Illegal choice %choice in %name element.
dz: %nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་ %choice

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།

en: Guarani
dz: གའོ་རཱ་ནི།

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
dz: <em>administer nodes</em>གནང་བ་དང་ཅིག་ཁར་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་  གདམ་ཁ་ཚུ་ཚབ་སྲུང་འབད་ཚུགས།

en: Number of posts on main page
dz: ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་ཨང་།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Titles plus teaser
dz: མགོ་ཡིག་བསྡོམས་རྟགས་དཀའ་ལས་ཆས་དྲགས།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་འདི་ཚུ་གིས་  རྩིས་ཐོ་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ་  འདི་འབདཝ་ད་  བདག་སྐྱོང་པའི་  གནང་བ་དགོཔ་ཨིན།

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་དེ་གིས་ཁ་བྱང་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབདཝ་ད་  གློག་འཕྲིན་འགྱུར་བ་ཅིག་དགོཔ་ཨིན་

en: User registration guidelines
dz: ལག་ལེན་པ་ ཐོ་བཀོད་ཀྱི་ལམ་སྟོན་ཚུ།

en: Picture support
dz: པར་གྱིརྒྱབ་སྐྱོར།

en: Picture maximum dimensions
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  རྒྱ་འཁོན་ཚུ།

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
dz: པིག་སེལསི་ནང་ལུ་  པར་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་རྒྱ་ཁྱོན།

en: Picture maximum file size
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Maximum file size for pictures, in kB.
dz: ཀེ་བི་ནང་  པར་གྱི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་ ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Picture guidelines
dz: ལམ་སྟོན་གྲལ་ཐིག

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལམ་སྟོན་ཚུ་གི་ཁ་སྐོང་ལུ་  འ་ནི་ཚིག་ཡིག་དེ་པར་སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འབྲི་ཤོག་ནང་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།  འདི་ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པ་དེ་ཚུ་ལུ་  གྲོགས་རམ་འབད་ནི་དང་  ཡང་ན་  བསླབ་སྟོན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ཕན་ཐོགས་ཅན་ཅིག་ཨིན།
