Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: more
eo: pli

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Menu
eo: Menuo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Custom
eo: Propra

en: Comment
eo: Komento

en: Desc
eo: malkreske

en: Navigation
eo: Navigado

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: User menu
eo: Uzanta menuo

en: Asc
eo: kreske

en: Management
eo: Administrado
