Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Menu
et: Menüü

en: Total
et: Kokku

en: Contact
et: Kontakt

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Price
et: Hind

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: Navigation
et: Menüü

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Product
et: Toode

en: Photo
et: Pilt

en: Webform
et: Veebivorm

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Apply
et: Rakenda

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: About
et: Programmist

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
et: <em>Navigeerimise</em> menüü sisaldab külastajatele mõeldud linke. Mõned moodulid lisavad <em>navigeerimise</em> menüüsse linke automaatselt.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
et: <em>Kasutaja</em> menüü sisaldab linke, mis on seotud kasutajakontoga, näiteks 'Logi välja' link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Management
et: Haldus

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü
