Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: more
gu: વધુ

en: Article
gu: લેખ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
