Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: more
is: meira

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Menu
is: Valmynd

en: Total
is: Samtals

en: Contact
is: Tengiliður

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Comment
is: Ummæli

en: Price
is: Verð

en: Address
is: Heimilisfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Product
is: Vara

en: Photo
is: Mynd

en: Apply
is: Virkja

en: Billing information
is: Greiðsluupplýsingar

en: About
is: Um

en: Order total
is: Heildarupphæð

en: Photo Gallery
is: Ljósmyndasafn

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.

en: Unit price
is: Einingaverð

en: Upload an image to go with this article.
is: Hlaða upp mynd sem á að fylgja þessari grein.
