Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Article
lt: Straipsnis

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Menu
lt: Meniu

en: Total
lt: Iš viso

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Product
lt: Prekė

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: About
lt: Apie

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: User menu
lt: Nario meniu

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
lt: <em>Navigacijos</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų svetainės lankytojams. Nuorodas kai kurie moduliai prideda automatiškai.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Management
lt: Valdymas
