Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Total
mr: एकूण

en: Contact
mr: संपर्क

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Price
mr: किंमत

en: Address
mr: पत्ता

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Basic page
mr: साधे पान
