Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Management
ne: व्यवस्थापन
