Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (40 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: more
oc: mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Menu
oc: Menú

en: Contact
oc: Contacte

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Comment
oc: Comentari

en: Address
oc: Adreça

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Product
oc: Produit

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Menu items for any enabled features.
oc: Elements de menú per totas las foncionalitats (features) activadas.

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: User menu
oc: Menut de l'utilizaire

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
oc: Lo menú de <em>Navigacion</em> conten ligams destinats als visitaires del site. Los ligams al menú de <em>Navigacion</em> son aponduts automaticament per qualques moduls.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
oc: Lo menú d'<em>Utilizaire</em> conten los ligams relacionats al compte d'utilizaire, a mai a més, del ligam de 'Sortir'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
oc: Lo menú de <em>Gestió</em> conten ligams de prètzfaches administratives.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: User Bar First
oc: Primièra barra d'utilizaire

en: Master
oc: Maître
