Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (71 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Total
pl: Razem

en: Contact
pl: Kontakt

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Price
pl: Cena

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Product
pl: Produkt

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Webform
pl: Formularz

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
pl: Twórz formularze i ankiety dostępne dla użytkowników. Zgłoszenia i statystyki dostępne są dla uprawnionych użytkowników.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Billing information
pl: Dane do płatności

en: About
pl: O stronie

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Order total
pl: Łączna wartość zamówienia

en: Preface First
pl: Pierwszy wstęp

en: Postscript First
pl: Pierwszy dopisek

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Menu items for any enabled features.
pl: Pozycje menu dowolnych włączonych funkcjonalności.

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
pl: Menu <em>Nawigacyjne</em> zawiera linki przeznaczone dla odwiedzającego witrynę. Niektóre moduły automatycznie dodają linki do menu <em>Nawigacyjnego</em>.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
pl: Menu <em>Użytkownika</em> zawiera linki powiązane z kontem użytkownika, czyli między innymi link 'Wyloguj się'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
pl: Menu <em>Zarządzania</em> zawiera linki do zadań administracyjnych.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: Upload an image to go with this article.
pl: Wyślij obrazek jaki ma zostać dodany do wpisu.

en: Display path
pl: Ścieżka wyświetlania

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Header First
pl: Nagłówek pierwszy

en: Header Second
pl: Nagłówek drugi

en: Preface Second
pl: Drugi wstęp

en: Preface Third
pl: Trzeci wstęp

en: Postscript Second
pl: Drugi dopisek

en: Postscript Third
pl: Trzeci dopisek

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: User Bar First
pl: Pierwszy pasek użytkownika

en: User Bar Second
pl: Drugi pasek użytkownika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Management
pl: Zarządzanie

en: Booking Dates
pl: Daty rezerwacji

en: Booked Unit ID
pl: ID zarezerwowanej jednostki

en: Booked Unit Status
pl: Status zarezerwowanej jednostki

en: Booked Unit Price
pl: Cena zarezerwowanej jednostki

en: Booking Price
pl: Cena rezerwacji

en: Unit Description
pl: Opis jednostki

en: Bookable Unit Description.
pl: Opis jednostki do rezerwacji.

en: A description of this room type unit
pl: Opis tej jednostki typu pokoju
