Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Menu
sr: Мени

en: Total
sr: Укупно

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Order total
sr: Укупно поруџбина

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Unit price
sr: Цена по јединици

en: Branding
sr: Брендирање

en: Footer First
sr: Прво заглавље
