Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: more
te: మరిన్ని

en: Article
te: వ్యాసం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Menu
te: మెనూ

en: Total
te: మొత్తం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Address
te: చిరునామా

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
