Open Hotel (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: more
tr: daha fazla

en: Article
tr: Makale

en: Tags
tr: Etiketler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Image
tr: Resim

en: Menu
tr: Menü

en: Total
tr: Toplam

en: Contact
tr: İletişim

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Custom
tr: Özel

en: Comment
tr: Yorum

en: Price
tr: Fiyat

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Features
tr: Özellikler

en: Product
tr: Ürün

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
tr: Kullanıcılarınızın erişebileceği yeni bir form veya anket oluşturun. Gönderilerin sonuçları, istatistikleri ayrıcalıklı kullanıcılar için erişilebilir halde olacaktır.

en: Apply
tr: Uygula

en: Billing information
tr: Fatura bilgileri

en: About
tr: Hakkında

en: Line items
tr: Ürün kalemleri

en: Order total
tr: Sipariş toplamı

en: Main menu
tr: Ana menü

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
tr: <em>Gezinti</em> menüsü site ziyaretçilerine yönelik bağlantılar içerir. Bağlantılar bazı eklentiler tarafından <em>Gezinti</em> menüsüne otomatik olarak eklenir.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
tr: <em>Kullanıcı</em> menüsü 'Oturumu kapat' gibi kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantıları içerir.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
tr: <em>Yönetim</em> menüsü yönetimle ilgili görevlerin bağlantılarını içerir.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
tr: Bir çok sitede kullanılan ve genellikle üst gezinti menüsünde bulunan <em>Ana</em> menü sitenin ana bölümlerini gösterir.

en: Basic page
tr: Temel sayfa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
tr: <em>Temel sayfa</em>ları, 'Hakkımızda' sayfası gibi sabit içerikler için kullanın.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
tr: İçeriğinizi açıklamak için virgülle ayrılmış bir sözcük listesi girin.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
tr: <em>Makale</em>leri haber, basın açıklaması, ağ günlüğü (blog) gönderisi gibi zamana duyarlı içerikler için kullanın.

en: Upload an image to go with this article.
tr: Bu yazıyla birlikte yayınlanacak bir resim yükleyin.

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Management
tr: Yönetim
