Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Sort by
am: ደርድር
