Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
