Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Menu
bs: Meni

en: Contact
bs: Kontakt

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Comment
bs: Komentar

en: Address
bs: Adresa

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
