Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
