Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Total
lv: Kopā

en: Contact
lv: Kontakti

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Price
lv: Cena

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Product
lv: Prece

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: About
lv: Par

en: Order total
lv: Pasūtījuma summa

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Unit price
lv: Vienības cena
