Open Hotel (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: more
ml: കൂടുതൽ

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Menu
ml: മെനു

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
